MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9031053
nr 903 1053
Skåp
teak, 1950-tal, längd: 110, djup: 44, höjd: 114, smärre skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 juli 2014
kl 18:29:17
150 kr
400 kr
500 kr